SMART BLOG

Data dodania: 27-06-2019 Kategoria: E-commerce
Kampania internetowa działa należycie, kliknięcia w reklamę oraz ruch na stronie są na wysokim poziomie, ale mimo to konwersji jak nie było, tak nie ma?
Data dodania: 25-04-2019 Kategoria: E-commerce
Dla większości firm zmiana platformy e-commerce to trudna decyzja, którą należy podjąć bardzo roztropnie. Migracja może być nieraz droga, czasochłonna oraz ryzykowna.
Data dodania: 11-04-2019 Kategoria: E-commerce
Sprzedaż to podstawowy i niezmienny cel każdego sklepu internetowego. To cel, do którego nieustannie dąży każdy właściciel. Co jednak zrobić, by sprzedaż nie tylko utrzymywała się na tym samym pułapie..
Data dodania: 15-03-2019 Kategoria: E-commerce
Ogromna moc, to ogromna odpowiedzialność. Śmiało można powiedzieć też, że spora odpowiedzialność wiąże się z prowadzeniem sklepu internetowego.
Data dodania: 12-03-2019 Kategoria: E-commerce
Nowoczesne, ciągle rozbudowywane oprogramowanie platform sklepowych daje szerokie możliwości integracji. Integrować można w zasadzie wszystko – ceny, stany produktowe, jak i inne kwestie...
Data dodania: 07-03-2019 Kategoria: Luźne tematy
Błędów oznaczanych numerem 404 w zasadzie nie da się całkowicie wyeliminować. Mogą się one pojawić nawet wtedy, gdy przewidzimy większość, standardowych ścieżek użytkownika...

Strony