SMART BLOG

Data dodania: 26-03-2018 Kategoria: Współpraca
By współpraca między software housem a klientem była owocna i przebiegała bez zbędnych konfliktów, konieczna jest kooperacja. W procesie tworzenia strony lub sklepu internetowego muszą brać aktywny udział obie strony umowy. W dzisiejszej publikacji poruszymy temat współpracy oraz wyjaśnimy, dlaczego rola klienta w całym procesie jest najważniejsza.
Data dodania: 11-01-2018 Kategoria: Strony internetowe

Projektowanie strony lub sklepu internetowego wbrew pozorom nie jest zadaniem prostym. Pomimo wielu znajdujących się poradników w sieci, webmasterzy regularnie popełniają błędy, które mają wpływ funkcjonalność portalu, jego wygląd oraz ogólny odbiór przez użytkowników.

 

Data dodania: 27-11-2017 Kategoria: Strony internetowe

Ciekawym tematem, który dla wielu osób sprawia problem jest rozróżnienie aplikacji webowych od stron internetowych. Jedno i drugie otwieramy w przeglądarkach internetowych, różnią się one jednak od siebie przede wszystkim używaną technologią, a także kryterium użyteczności. Wiele wskazuje na to, że w Internecie wiele rzeczy porównujemy i rozróżniamy intuicyjnie, a jak sprawa ta wygląda naprawdę?

Data dodania: 21-11-2017 Kategoria: Strony internetowe

Tworząc stronę internetową dla swojej firmy, z pewnością zastanawiasz się jak powinna ona wyglądać. Swego czasu bardzo popularnym trendem były strony one page, dziś zaczyna się od nich odchodzić i powracać do klasycznych, wielostronicowych. Oczywiście nie jest tak, że strony one page stały się bezużyteczne, bywają one odpowiednie dla niektórych działań, wszystko zależy tak naprawdę od tego, czego potrzebujesz Ty i Twoja firma.

Data dodania: 21-04-2017 Kategoria: Strony internetowe

Urządzenia mobilne podbijają świat. Smartfon, phablet, tablet, urządzenia hybrydowe, notebook, smart watch – to z pewnością tylko część urządzeń, które są przenośne i działają w oparciu o pewien system operacyjny, mogąc wyświetlać strony internetowe. Co ciekawe czym bardziej mobilny sprzęt, tym chętniej z niego korzystamy, o czym świadczą liczby. Ostatnie doniesienia potwierdziły, że pierwszy raz w historii, biorąc pod uwagę wszystkie urządzenia, najpopularniejszym systemem operacyjnym został Android, pokonując w ten sposób długowiecznego lidera – system Windows.