Smart BLOG

Dzielimy się wiedzą

Dobry biznes to również dzielenie się wiedzą. Na naszym blogu regularnie publikujemy artykuły eksperckie, porady techniczne i newsy dotyczące świata e- commerce, tworzenia stron internetowych oraz zaawansowanych aplikacji webowych.

Ile kosztuje sklep na Shopware?

Ile kosztuje sklep na Shopware?

Shopware to sprawdzona platforma e-commerce, z której korzysta już ponad 100 000 klientów. Choć większość z nich pochodzi z krajów niemieckojęzycznych, to w ostatnim czasie rozwiązanie zyskuje coraz więcej zwolenników na całym świecie, w tym w Polsce.

Czytaj więcej
Ile kosztuje sklep internetowy?

Ile kosztuje stworzenie i utrzymanie sklepu internetowego?

Stworzenie sklepu internetowego to skomplikowany proces, który wymaga dokładnej analizy rynku oraz szczegółowego zaplanowania działań. Koszty związane z rozpoczęciem prowadzenia własnego e-commerce mogą się drastycznie różnić. Zależne jest to od projektu, skryptu oraz zastosowanych rozwiązań.

Czytaj więcej
Agencja Drupala - jak ją wybrać?

Jak wybrać dobrą agencję Drupala?

Drupal to jeden z najpopularniejszych CMS-ów na świecie. Ceni się go przede wszystkim za stabilność i możliwość rozbudowy. Posiadasz stronę na Drupalu? A może planujesz taką założyć? Poznaj kryteria, jakie powinna spełniać agencja Drupala. Dowiedz się, w jakich sytuacjach warto zgłosić się do specjalistów oraz ile może kosztować taka współpraca.

Czytaj więcej
Jak zacząć biznes online?

Jak zacząć biznes online, czyli przeniesienie działań do sieci

Prowadzisz firmę stacjonarnie i myślisz o poszerzeniu jej działalności? Planujesz zwiększyć sprzedaż w swoim sklepie? Chcesz dotrzeć do szerszej grupy klientów? Przenieś swoje działania do sieci, internet ułatwia prowadzenie nowoczesnego przedsiębiorstwa. Sprawdź, jak zacząć biznes online.

Czytaj więcej