SMART BLOG

Data dodania: 21-05-2019 Kategoria: E-commerce
Ile kosztuje zbudowanie i utrzymanie sklepu internetowego? Od razu można zaznaczyć, że nie istnieje jedna odpowiedź dla wszystkich przypadków. W rzeczywistości koszty mogą wahać się od 5 000 do ponad miliona złotych, w zależności od platformy i wymagań.
Data dodania: 10-01-2019 Kategoria: Marketing
Rok 2018 już za nami, więc pora już myśleć o tym, co będzie uznawane za trendy w bieżącym roku. Jakie działania zwiększą sprzedaż?
Data dodania: 02-11-2018 Kategoria: Startups
Pomysł i umiejętne wprowadzenie biznesu na rynek to jedna kwestia, ale potem kluczowe jest także odpowiednie wypromowanie startupu. W końcu jakie są korzyści z produktu/usługi, skoro nikt o nim nie wie? Żadne! Dlatego warto zastosować kilka sprawdzonych metod, które zwiększą rozpoznawalność firmy i pozwolą zdobyć nowych klientów.
Data dodania: 18-04-2017 Kategoria: Marketing

Masz już własną stronę internetową i stawiasz pierwsze kroki w promocji swojego biznesu w sieci? Podpatrujesz konkurencję, czytasz nowinki w czasopismach i serwisach branżowych i zaczynasz rozumieć, że pozyskiwanie klientów z różnych źródeł ruchu to najlepsze rozwiązanie? Oto 5 absolutnie podstawowych narzędzi wspomagających marketing Twojego biznesu w sieci!