SMART BLOG

Data dodania: 25-04-2019 Kategoria: E-commerce
Dla większości firm zmiana platformy e-commerce to trudna decyzja, którą należy podjąć bardzo roztropnie. Migracja może być nieraz droga, czasochłonna oraz ryzykowna.
Data dodania: 24-01-2019 Kategoria: Magento
Progressive Web Applications (PWA) to kolejne ważne zjawisko w e-commerce. Temat ten zyskał szczególnie na popularności, gdy miejsce miały wstępne rozmowy na temat struktury frontend’u w Magento 2.
Data dodania: 22-01-2019 Kategoria: Magento
Można powiedzieć, że Magento 1 został wydany już dawno temu – na rynek wszedł w roku 2008. Początkowo wprowadzony jako platforma w pełni open source, Magento od razu skierowało się w stronę małych i średnich przedsiębiorstw.
Data dodania: 05-12-2018 Kategoria: Magento
Magento wersję 2.3 zapowiedziało wiosną, a po ponad pół roku oczekiwań wreszcie możemy ją przetestować i sprawdzić. Jednocześnie to pierwsza wersja oprogramowania, od kiedy Magento zostało przejęte przez Adobe
Data dodania: 03-07-2018 Kategoria: Magento
Magento jedna z najczęściej wybieranych platform przy tworzeniu sklepów internetowych. Funkcjonalność skryptu oraz optymalizacje ustawień systemu pozwalają na stworzenie platformy e-commerce dostosowanej do twoich potrzeb.
Data dodania: 26-09-2017 Kategoria: E-commerce

Jeśli korzystasz z Magento jako Twojej platformy e-commerce, jesteś z pewnością świadomy, że podstawowy zestaw narzędzi nie jest w 100 % wystarczający. Taki stan rzeczy jest w porządku, to jedynie skrypt, a nie cały biznes w pudełku. Pamiętaj jednak, że Magento to platforma niezwykle skalowalna i posiadająca wiele napisanych pod nią rozszerzeń, które zwiększą możliwości Twojego e-sklepu. W Magento Connect znajdziesz narzędzia do zarządzania e-mailami, automatyzacji marketingu, mediów społecznościowych, optymalizacji konwersji i wiele więcej.

Strony