SMART BLOG

Data dodania: 14-05-2019 Kategoria: Drupal
Liczba transakcji przetwarzanych online mnoży się co roku. Z tego względu posiadanie wysokiej jakości strony internetowej jest koniecznością dla nowoczesnych banków i innych organizacji finansowych.
Data dodania: 30-04-2019 Kategoria: Drupal
Zanim przyjmiesz projekt od swojego wykonawcy koniecznie sprawdź czy dobrze wykonał swoją robotę. Niestety, wiele firm/freelancerów nie zna Drupala, ale przyjmują zlecenia na wykonanie stron w oparciu o ten CMS.
Data dodania: 23-04-2019 Kategoria: Drupal
O WordPressie i Drupalu często wspomina się razem. Nic w tym dziwnego – w końcu obie platformy oferują dużą liczbę dostępnych pluginów oraz modułów...
Data dodania: 18-04-2019 Kategoria: Drupal
Początkowo Drupal miał bardzo precyzyjny i proceduralny kod. Wersja 8 korzysta bardziej z programowania obiektowego, szczególnie w bazach danych API...
Data dodania: 23-11-2018 Kategoria: Drupal
Czy tworzenie stron internetowych jest trudne? Jeśli mają być dobre i oryginalne – tak. Czy kodowanie wymaga znajomości języka HTML czy CSS? Tak. Nie zmienia to jednak faktu, że na większości stron można bez problemów zarządzać treściami za pomocą content management systemu.
Data dodania: 18-10-2018 Kategoria: Startups
Wybór technologii to dla wielu startupów klucz do rozwoju produktu i finansowego sukcesu. Dlaczego? To właśnie rozwiązanie IT może mieć kluczowy wpływ na skalowalność biznesu, szybkość działania aplikacji czy też nawet obsługę klienta i jej czas. Co zrobić, by podjąć dobrą decyzję przy wyborze technologicznych rozwiązań?

Strony