Smart BLOG

Dzielimy się wiedzą

Dobry biznes to również dzielenie się wiedzą. Na naszym blogu regularnie publikujemy artykuły eksperckie, porady techniczne i newsy dotyczące świata e- commerce, tworzenia stron internetowych oraz zaawansowanych aplikacji webowych.

Blog
Drupal 7 vs Drupal 8 - porównanie

Drupal 7 vs Drupal 8 - poznaj 10 kluczowych różnic

Drupal to jeden z najbezpieczniejszych i najbardziej solidnych CMS-ów na rynku. Obecnie istnieje już kilka wersji omawianej platformy. Najpopularniejsze z nich to 7 oraz 8. Którą z nich wybrać? W tym artykule poznasz 10 różnic, na jakie warto zwrócić uwagę w przypadku porównania Drupala 7 z Drupalem 8.

Czytaj więcej
Bezpieczny CMS - który wybrać?

Bezpieczny CMS - jaki wybrać? [RANKING]

WordPress, Drupal oraz Joomla to obecnie najpopularniejsze systemy zarządzania treścią. Świetnie sprawdzają się zarówno wtedy, gdy chcesz założyć prostą stronę internetową, jak i sklep. Każda z tych platform ma oczywiście nieco inne zastosowanie i będzie nadawać się do różnych celów w zależności od potrzeb.

Czytaj więcej
Drupal Commerce a WooCommerce - porównanie

Drupal Commerce a WooCommerce - porównanie skryptów sklepowych

Rynek e-commerce stale się rozwija. Dla sprzedawców dostępnych jest mnóstwo technologii, które pomogą im rozpocząć sprzedaż w Internecie. Wybranie czegoś dla siebie potrafi być zatem trudne, jednak warto poświęcić na taką analizę odpowiednią ilość czasu. W tym artykule zawęzimy analizę do dwóch rozwiązań – Drupal Commerce a WooCommerce.

Czytaj więcej