SMART BLOG

Data dodania: 27-07-2018 Kategoria: Strony internetowe
Tworzenie portali miejskich okazuje się niezwykle ważne w czasach, gdy internet stanowi podstawowe źródło informacji. Sprawdź jak stworzyć profesjonalną i unikatową witrynę www danej miejscowości.
Data dodania: 14-05-2018 Kategoria: Drupal
Tworząc stronę internetową, kluczowy jest wybór jej silnika. Mnogość opcji jest naprawdę ogromna – zaczynając od Wordpressa a na Joomli kończąc. My jednak najczęściej oferujemy klientom wykorzystanie CMS Drupal. Dlaczego? Bo to zazwyczaj najlepsze rozwiązanie zarówno dla firm, jak i dla startupów.
Data dodania: 20-04-2018 Kategoria: Strony internetowe
Do każdego projektu wybierana jest technologia, która pozwoli na wdrożenie wymaganych funkcjonalności, a także będzie odpowiednio pasowała do tematyki strony. Zależnie od tego, czy potrzebujemy bloga, sklepu lub strony internetowej, dopasowujemy technologię idealną do konkretnego projektu.
Data dodania: 17-01-2018 Kategoria: Drupal
Drupal 8 przyniósł wiele zmian względem poprzedniej wersji z numerem 7. Najczęściej mówi się o wykorzystaniu Symfony 2 i przejściu na obiektowe programowanie, czy też o dodaniu configuration management umożliwiającym eksportanie całej bazy danych do plików .yml.
Data dodania: 11-09-2017 Kategoria: React JS
Najnowszy wpis przedstawia sposób wykorzystania systemu drupal cms i biblioteki javascript React js do zbudowania dynamicznego formularza kontaktowego.
Data dodania: 28-08-2017 Kategoria: Drupal

Moduły to rozszerzenia zwiększające możliwości Drupala, odpowiednikiem ich w WordPressie są wtyczki. Rozszerzenia Drupala dzielą się na 3 grupy – moduły podstawowe, które znajdują się od razu w paczce Drupala; contributed modules, czyli moduły rozwijane przez społeczność Drupala, a także custom modules, które rozwijane są przez deweloperów. Istnieje ponad 20 000 modułów na Drupala, dlatego znalezienie tych najbardziej przydatnych może stanowić problem. Poniżej omówimy kilka z tych najpopularniejszych.

Strony