SMART BLOG

Data dodania: 23-04-2019 Kategoria: Drupal
O WordPressie i Drupalu często wspomina się razem. Nic w tym dziwnego – w końcu obie platformy oferują dużą liczbę dostępnych pluginów oraz modułów...
Data dodania: 23-11-2018 Kategoria: Drupal
Czy tworzenie stron internetowych jest trudne? Jeśli mają być dobre i oryginalne – tak. Czy kodowanie wymaga znajomości języka HTML czy CSS? Tak. Nie zmienia to jednak faktu, że na większości stron można bez problemów zarządzać treściami za pomocą content management systemu.
Data dodania: 20-04-2018 Kategoria: Strony internetowe
Do każdego projektu wybierana jest technologia, która pozwoli na wdrożenie wymaganych funkcjonalności, a także będzie odpowiednio pasowała do tematyki strony. Zależnie od tego, czy potrzebujemy bloga, sklepu lub strony internetowej, dopasowujemy technologię idealną do konkretnego projektu.
Data dodania: 08-12-2017 Kategoria: Drupal

Od lat w różnych zestawieniach systemów zarządzania treścią możemy znaleźć drupala. Nic w tym dziwnego, ponieważ jest jednym z najlepszych i najpopularniejszych systemów. W tym miejscu należy jednak zadać pytanie: czy Drupal 8 to tylko CMS? Czy określając go tym mianem nie odbieramy mu jego wszechstronności?