Smart BLOG

Dzielimy się wiedzą

Dobry biznes to również dzielenie się wiedzą. Na naszym blogu regularnie publikujemy artykuły eksperckie, porady techniczne i newsy dotyczące świata e- commerce, tworzenia stron internetowych oraz zaawansowanych aplikacji webowych.

Jak dobrze prowadzić bloga firmowego?

Jak dobrze prowadzić bloga firmowego?

Posiadasz sklep lub stronę internetową? Dobrym zabiegiem wizerunkowym, marketingowym, a także sprzedażowym będzie prowadzenie bloga firmowego. To już nie tylko kwestie SEO, z jakimi w dużej mierze utożsamiany jest blog, ale także źródło wartościowego ruchu, który ma wymierny wpływ na sprzedaż.

Czytaj więcej
Ile kosztuje strona internetowa w 2020 roku?

Ile kosztuje strona internetowa w 2023 roku?

Branża IT, beauty czy automotive. Duża korporacja, mikro firma czy instytucja państwowa. Każdy potrzebuje strony www. Ile kosztuje strona internetowa? Jakie czynniki wpływają na jej wycenę? Jakiego podwykonawcę wybrać i czy za wysokimi kosztami zawsze stoi wysoka jakość? O tym w artykule.

Czytaj więcej
Konfigurator produktów w sklepie internetowym

Konfiguratory produktów w sklepie internetowym – kiedy okażą się potrzebne?

Współczesny konsument jest przyzwyczajony do indywidualnego podejścia. Konfigurator produktu pozwala na spersonalizowanie zamówień, doprecyzowanie szczegółów i dopasowanie towaru do potrzeb klienta. Dodając konfigurator na stronę sklepu, automatycznie uatrakcyjniasz ofertę i zwiększasz szansę na wzrost sprzedaży.

Czytaj więcej