Smart BLOG

Dzielimy się wiedzą

Dobry biznes to również dzielenie się wiedzą. Na naszym blogu regularnie publikujemy artykuły eksperckie, porady techniczne i newsy dotyczące świata e- commerce, tworzenia stron internetowych oraz zaawansowanych aplikacji webowych.

Zestawienie pomocnych komponentów Symfony

Moc komponentów Symfony

Nie wiem, czy nazwę „Symfony” wymyśliła firma SensioLabs, twórcy tego popularnego frameworka, czy mieli kogoś dobrego od marketingu, ale lepszej naprawdę nie dało się wymyślić. Symfony to zbiór niezależnych bibliotek zwanych komponentami, które mogą być wykorzystywane oddzielnie lub tworzyć jedną całość i współgrać ze sobą.

Czytaj więcej
Sprzedaż B2B a B2C

Sprzedaż B2B a B2C- różnice i podobieństwa

B2B i B2C to relacje związane z zawieraniem transakcji. Jednocześnie główne podobieństwo i główny czynnik, które łączy oba modele. Różnicą jest z kolei przede wszystkim klient końcowy, który ma wpływ na różne sektory biznesu, zaczynając od cen, a na marketingu kończąc.

Czytaj więcej
Machine learning i jego zastosowanie

Czym jest Machine Learning?

Sztuczna inteligencja jest modna w świecie szeroko pojętego marketingu już od dłuższego czasu. To jeden z tzw. buzzwordów, które dobrze wyglądają w prezentacjach czy na konferencjach branżowych.

Czytaj więcej
Najważniejsze informacje o Drupalu- darmowym CMS

Darmowy CMS Drupal- rozwiązanie dla Twojej firmy

Tworząc stronę internetową, kluczowy jest wybór jej silnika. Mnogość opcji jest naprawdę ogromna – zaczynając od Wordpressa a na Joomli kończąc. My jednak najczęściej oferujemy klientom wykorzystanie Drupala - darmowego CMS. Dlaczego?

Czytaj więcej